Spółka Polska Ceramika Ogniotrwała stale się rozwija, rozszerza zakres usług i zasięg działania. W związku z tym aktualnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

Murarz kotłów energetycznych

Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis Spółka Akcyjna
ul. Hutnicza 1 , 58-130 Żarów

Stanowisko - Murarz kotłów energetycznych

Miejsce pracy: Żarów, teren kraju

Wymagania:
- doświadczenie w pracy budowlanej związanej z murowaniem precyzyjnym, wykonywaniem szalunków, prac zbrojarskich i żelbetowych,
- spawaniem elektrodą otuloną i półautomatem,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku murarza kotłów przemysłowych,
- umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie techniczne,
- dobra organizacja pracy, dobry stan zdrowia, niekaralność, pracowitość,
- dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacji,
- mile widziane uprawnienia E2

Zakres obowiązków:
- praca na wysokości przy wyłożeniach ogniotrwałych obiektów energetycznych,
- prace murarskie: metodą natryskową i murowania,
- wylewanie betonu w szalunki, ubijanie mas, montaż prefabrykatów i szalunków,

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego - poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, udział w ciekawych projektach w kraju i za granicą.

Kontakt:

praca@pcoserwis.pl

📞 74 856 26 52