Jaką mamy historię?


PCO Serwis S.A. – założona w 2012 roku w Żarowie - to zespół pracowników o wysokich i wszechstronnych kwalifikacjach. Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej w Żarowie, producenta wysokojakościowych materiałów ogniotrwałych.

PCO Żarów


Czym się zajmujemy?


W ramach firmy łączymy bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji prac na budowanych jak również modernizowanych obiektach przemysłowych w szczególności energetycznych. Posiadając długoletnie doświadczenie często proponujemy własne , oryginalne rozwiązania w zakresie doboru i aplikacji konstrukcyjno-materiałowych obmurzy ogniotrwałych. Jesteśmy autorami wielu nowatorskich projektów. Zastosowane w nich nowoczesne materiały jak również rozwiązania projektowe pozwalają na zdecydowane wydłużanie żywotności urządzeń.


Referencje


Połączenie naszych sił z potencjałem wytwórczym Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej Żarów S.A. sprawia, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym Partnerem mogącym zaoferować kompleksową usługę w zakresie wyłożeń ogniotrwałych. Wykonujemy zlecenia dla dużych grup kapitałowych, firm prywatnych i państwowych. Potwierdzeniem profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, są referencje wystawione przez naszych Kontrahentów, które przedstawimy na życzenie klienta. To właśnie sprawia, że zaufało nam już tak wielu klientów.