Dane:



Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A.
ul.Hutnicza 1 58-130 Żarów
NIP 884-274-56-38


📞 74 856 26 52, fax: 74 856 26 38
serwis@pco.pl
📜 Zobacz na mapie google

Formularz:


Obowiązek informacyjny - RODO
zapoznałem/am się z informacją




Zarząd


Krzysztof Cesarz
Prezes Zarządu

Marcin Kozakiewicz
Członek Zarządu


Anna Boguszewska
Prokurent / Dyrektor ds. Organizacji i Zarządzania

📞 730 325 003
anna.boguszewska@pcoserwis.pl

Administracja


Agnieszka Mikucewicz
Kierownik Kadr

📞 887 372 786
agnieszka.mikucewicz@pcoserwis.pl


Joanna Mateusiak
Specjalista ds. Zaopatrzenia

📞 887 372 787
joanna.mateusiak@pcoserwis.pl


Barbara Piotrowicz
Specjalista ds. Projektów i Gospodarki Magazynowej

📞 730 325 002
barbara.piotrowicz@pcoserwis.pl

Oddział Dolny Śląsk


Dariusz Kochan
Dyrektor Operacyjny

📞 534 282 528
dariusz.kochan@pcoserwis.pl


Michał Piasecki
Kierownik ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

📞 784 904 566
michal.piasecki@pcoserwis.pl


Paweł Mielnik
Kierownik Robót

📞 784 904 033
pawel.mielnik@pcoserwis.pl


Zenon Różycki
Kierownik Robót

📞 730 325 001
zenon.rozycki@pcoserwis.pl

Oddział Wschód


Zbigniew Kula
Specjalista ds. Realizacji i Rozliczeń Projektów

📞 691 801 899
zbigniew.kula@pcoserwis.pl


Sylwester Krzemiński
Kierownik Oddziału i Robót

📞 730 325 005
sylwester.krzeminski@pcoserwis.pl

Oddział Górny Śląsk


Maria Rączka
Specjalista ds. Kadrowo-Administracyjnych

📞 607 722 468
maria.raczka@pcoserwis.pl


Bernadeta Olszok
Specjalista ds. technologii i Organizacji Robót

📞 519 606 610
bernadeta.olszok@pcoserwis.pl


Robert Ślusarczyk
Kierownik Oddziału Górny Śląsk

📞 693 763 330
robert.slusarczyk@pcoserwis.pl


Rafał Sapała
Z-ca Kierownika Oddziału Górny Śląsk

📞 601 873 916
rafal.sapala@pcoserwis.pl


Jerzy Lipiński
Kierownik Budowy

📞 601 796 923
jerzy.lipinski@pcoserwis.pl